Sari la conținut
EmiShop

ROVRA

Uscator de par - ROVRA - HORUS - 110.000 RPM - Negru

Vândut de barber-store.ro

PRP: 756,00 RON

756,00 RON

Cel mai mic preț din ultimele 30 zile

În stoc la barber-store.ro Comandă direct la magazin
5 persoane urmăresc acest produs
Comandat de 57 ori în ultimele 7 zile
Produs 100% original

Uscator de par - ROVRA - HORUS - 110.000 RPM - Negru

756,00 RON
Cumpără
ROVRA (povestea noastra) Rovra a luat nastere din ambitia de a crea un brand romanesc de la zero un brand care nu doar importa, ci exporta cu mandrie la nivel mondial. O echipa de tineri antreprenori pasionati din Romania a transformat aceasta viziune in realitate, motivati de dorinta de a avea un impact si de a modela viitorul frizeriei.Credem ca accesibilitatea si designul modern ar trebui sa ofere putere fiecarui profesionist si pasionat, facand munca lor zilnica mai usoara si mai placuta. Misiunea noastra este sa ridicam Rovra la cel mai inalt nivel international, reprezentand Romania cu mandrie, oferind in acelasi timp echilibrul perfect intre calitate si accesibilitate. In anii ce vor urma, obiectivul nostru este sa devenim lideri in aceasta industrie prima alegere pentru cei care apreciaza cu adevarat precizia si performanta. Frizeria este o arta in continua evolutie, iar a face parte din aceasta calatorie contribuind, inovand si ajutand profesionistii sa exceleze este ceea ce ne motiveaza sa mergem inainte. Altruismul, ambitia, determinarea si empatia ne definesc. Cresterea nu inseamna doar produse; este vorba despre oameni conectandu-ne cu cei care impartasesc pasiunea noastra, inspirandu-ne reciproc si depasind constant limitele. Excelenta nu este doar un scop este standardul nostru. Alaturati-va noua in timp ce remodelam viitorul frizeriei, o inovatie la un moment dat. Descriere: Pentru cei care cauta un  uscator care sa imbine performanta de top cu designul elegant, uscatorul Horus de la Rovra se prezinta ca alegerea perfecta. Este mai mult decat un simplu aparat de ingrijire a parului; este o declaratie de stil, eficienta si tehnologie nanoionica (ajuta la uscarea rapida a parului, ci si la blocarea umezelii in interiorul fiecarui fir, oferind o hidratare intensa si reducand efectul de uscare a parului.).  Cele trei butoane aurii de pe uscatorul Horus sunt nu doar elemente de design, ci si elemente de control inteligent. Primul buton pentru pornire/oprire ofera o functionalitate simplificata, in timp ce al doilea buton permite reglarea intensitatii, asigura ca puteti alege nivelul potrivit de putere pentru uscarea/ coafarea dorita. Al treilea buton de pe acest aparat elegant va ofera posibilitatea de a alege intre aer fierbinte, rece sau intermediar, oferind versatilitate in functie de preferintele dvs.(pe diplay R Rosu-aer fierbinte; R roz aer cald si R albastru –aer rece)  Cu un motor puternic care atinge 110.000 rpm, uscatorul Horus ofera o viteza de uscare impresionanta, economisind timp pretios in rutina zilnica. Cu toate acestea, ceea ce face cu adevarat Horus remarcabil este greutatea sa de pana la doar 400 de grame. Aceasta caracteristica face ca uscatorul sa fie extrem de manevrabil, oferind confort in timpul utilizarii si reducand oboseala mainilor in timpul stilizarii.  Introduce inovatia remarcabila a nanoIonilor pentru a revolutiona experienta de uscare a parului. Aceasta tehnologie de ultima generatie nu este doar o evolutie, ci o revolutie in lumea ingrijirii parului.   NanoIonii sunt particule microscopice incarcate electric care, atunci cand sunt emise de uscator, penetreaza firul de par deschizandu-l si patrunzand in profunzime. Aceasta actiune profunda nu doar ca ajuta la uscarea rapida a parului, ci si la blocarea umezelii in interiorul fiecarui fir, oferind o hidratare intensa si reducand efectul de uscare a parului.  Un alt avantaj semnificativ al tehnologiei nanoIon consta in capacitatea sa de a reduce electricitatea statica, contribuind astfel la un finisaj neted si stralucitor al parului. Aceasta caracteristica este deosebit de benefica pentru persoanele cu parul fin sau cu tendinta de electrizare .  Caracteristici: Alimentare prin cablu Putere mare de 110.000 RPM . Tehnologie nanoIon Indicator led Ventilator pentru flux de aer ultra puternic Tehnologia moderna reduce timpul de uscare si mentine parul sanatos 3 viteze, 3 trepte de incalzire si buton pentru jet de aer rece Tensiune de operare: 100-240V / 50-60 Hz Accesorii: 2 duze si un "soft  air difusser"  Lungime cablu: 3.0 m Greutatea aparatului ambalat: 1070 g Greutate: 400 g Instructiuni de utilizare: Folositi acest aparat de mare precizie si de inalta calitate cu atentia si grija necesara si veti asigura multi ani de functionare corecta Scoateti aparatul ROVRA cu/fara cablu de alimentare impreuna cu transformatorul din cutia de carton Conectati aparatul la o priza de 220-240V CA sau la o priza ce are voltajul indicat pe aparat. Pentru a porni aparatul, fixati butonul in pozitia ON. Pentru a-l opri, comutati butonul in pozitia initiala Opriti aparatul imediat dupa utilizare Instructiuni pentru intretinerea aparatului: Folositi produse adecvate pentru curatarea si ingrijirea aparatului. Precautiuni de utilizare Dupa dezambalarea produsului este necesar ca acesta sa nu fie pus in functiune 2-3 ore pentru a se elimina eve

Încă nu există recenzii pentru acest produs.

Lasă o recenzie

Istoric preț

Istoric preț — ultimul an

Min 30z: 756,00 RON (OG 58/2022)

756,00 756,00 756,00 oct. 2025 dec. 2025 feb. 2026 apr. 2026 iun. 2026 aug. 2026 oct. 2026 oct. 2026
RON
Pe perioada zilelor fără schimbare, prețul rămâne identic cu ultima înregistrare.

Întrebări frecvente

Este sigur să comand Uscator de par - ROVRA - HORUS - 110.000 RPM - Negru prin EmiShop?
EmiShop este un catalog de produse beauty, așa că nu procesăm noi comanda: pentru Uscator de par - ROVRA - HORUS - 110.000 RPM - Negru ești redirecționat către magazinul partener barber-store.ro, care preia comanda, procesează plata, emite factura și expediază coletul. Plata cu cardul se face prin procesatorul de plăți al magazinului, iar datele tale bancare nu ajung la EmiShop. Înainte de a finaliza comanda, îți recomandăm să verifici pe site-ul barber-store.ro datele firmei, costul de livrare și politica de retur.
Care sunt termenii de livrare pentru Uscator de par - ROVRA - HORUS - 110.000 RPM - Negru?
Livrarea pentru Uscator de par - ROVRA - HORUS - 110.000 RPM - Negru este asigurată de magazinul barber-store.ro, prin firmele de curierat cu care lucrează acesta. Termenul estimat de livrare și costul transportului sunt afișate pe site-ul magazinului, în pagina produsului sau în coșul de cumpărături, și pot depinde de ora plasării comenzii și de zona de livrare. Fiind vorba de produse cosmetice, multe ambalate în sticlă (oje, fond de ten, geluri), îți recomandăm să verifici coletul la primire și să semnalezi imediat magazinului orice produs spart sau deteriorat.
Ce garanție are Uscator de par - ROVRA - HORUS - 110.000 RPM - Negru?
Uscator de par - ROVRA - HORUS - 110.000 RPM - Negru este vândut de magazinul partener barber-store.ro, care răspunde pentru conformitatea produsului. Ca orice bun cumpărat de un consumator, beneficiază de garanția legală de conformitate de minimum 2 ani de la livrare (OUG 140/2021): dacă produsul este defect sau nu corespunde descrierii, magazinul trebuie să îl repare, să îl înlocuiască sau să îți returneze banii. Pentru aparate precum lămpile UV/LED sau frezele de unghii, verifică și eventuala garanție comercială oferită de producător sau de magazin. Pentru produsele cosmetice, verifică la primire data de expirare și integritatea ambalajului și semnalează imediat magazinului orice problemă.
Cum se returnează Uscator de par - ROVRA - HORUS - 110.000 RPM - Negru?
Pentru produsele cumpărate online ai, în general, 14 zile calendaristice de la primirea coletului pentru a te retrage din contract fără a oferi explicații (OUG 34/2014), iar returul pentru Uscator de par - ROVRA - HORUS - 110.000 RPM - Negru se face direct către magazinul partener barber-store.ro, conform politicii sale. Atenție: produsele cosmetice și cele de igienă personală livrate sigilate pot fi exceptate de la retur dacă au fost desigilate după livrare, din motive de igienă și protecție a sănătății, așa că păstrează ambalajul și sigiliul intacte până ești sigur(ă) că păstrezi produsul. Banii se returnează în cel mult 14 zile de la data la care ai informat magazinul despre retur, iar magazinul poate amâna rambursarea până primește produsul înapoi.
Ce preț are Uscator de par - ROVRA - HORUS - 110.000 RPM - Negru?
Uscator de par - ROVRA - HORUS - 110.000 RPM - Negru se găsește pe site-ul barber-store.ro la prețul de 756.00 RON. Prețul final al comenzii poate varia în funcție de costul de livrare și de eventualele promoții active în magazin. Verifică pe site-ul barber-store.ro pragul minim pentru livrare gratuită: adăugând în coș și produse complementare (de exemplu bază, top coat sau demachiant), poți ajunge la el mai ușor.
Cum pot plăti pentru Uscator de par - ROVRA - HORUS - 110.000 RPM - Negru?
Metodele de plată pentru Uscator de par - ROVRA - HORUS - 110.000 RPM - Negru sunt stabilite de magazinul barber-store.ro. De obicei sunt disponibile plata online cu cardul și plata la livrare (ramburs), iar unele magazine oferă și alte opțiuni, cum ar fi plata în rate sau prin portofele digitale. Dacă alegi plata online, vei introduce datele cardului direct în pagina procesatorului de plăți al magazinului, nu pe EmiShop. Metodele disponibile pentru comanda ta le vezi la finalizarea comenzii pe site-ul barber-store.ro.
Este Uscator de par - ROVRA - HORUS - 110.000 RPM - Negru la reducere?
Prețul afișat pentru Uscator de par - ROVRA - HORUS - 110.000 RPM - Negru (756.00 RON) este cel curent din feed-ul magazinului barber-store.ro și se actualizează automat, așa că o eventuală reducere apare și pe EmiShop. Nu putem anticipa reducerile viitoare, dar în domeniul beauty promoțiile sunt de obicei mai frecvente în perioade precum Black Friday, sărbătorile de iarnă sau 8 Martie. Revino pe pagina produsului sau caută în categoria lui alternative similare aflate în ofertă.
De ce nu pot comanda Uscator de par - ROVRA - HORUS - 110.000 RPM - Negru direct de pe EmiShop?
EmiShop este un catalog care reunește produse de machiaj, unghii, manichiură și pedichiură de la mai multe magazine partenere, ca să le poți compara ușor într-un singur loc. Nu vindem direct, așa că pentru Uscator de par - ROVRA - HORUS - 110.000 RPM - Negru comanda se finalizează pe site-ul barber-store.ro. Informațiile despre produs sunt preluate automat din feed-ul magazinului; dacă există diferențe de preț, stoc, nuanță sau imagini între EmiShop și magazinul partener, sunt valabile informațiile de pe site-ul magazinului. Prețul afișat, 756.00 RON, include TVA; costul livrării se poate adăuga la finalizarea comenzii.
Cum verific dacă Uscator de par - ROVRA - HORUS - 110.000 RPM - Negru este original?
Câteva verificări simple te ajută să eviți produsele contrafăcute: cumpără Uscator de par - ROVRA - HORUS - 110.000 RPM - Negru de la magazine care afișează datele complete ale firmei, cum este barber-store.ro; la primire, verifică dacă ambalajul este sigilat și intact, dacă apar numărul de lot și data de expirare sau perioada de utilizare după deschidere și dacă informațiile de pe ambalaj sau de pe eticheta suplimentară sunt în limba română. Un preț mult sub media pieței poate fi un semnal de alarmă. Dacă ai dubii, contactează magazinul înainte de a desigila produsul.
Cât timp pot folosi Uscator de par - ROVRA - HORUS - 110.000 RPM - Negru după deschidere?
Pentru produsele cosmetice, verifică pe ambalaj data de expirare și simbolul cutiuței deschise (PAO), care arată câte luni poate fi folosit produsul după prima deschidere, de exemplu „6M” sau „12M”. Durata diferă mult de la un tip de produs la altul: produsele lichide sau cele aplicate în zona ochilor, precum mascara, au de obicei o perioadă mai scurtă decât pudrele. Dacă Uscator de par - ROVRA - HORUS - 110.000 RPM - Negru este un instrument sau un accesoriu (pensetă, clește, pilă metalică), nu are termen de valabilitate, dar trebuie curățat și dezinfectat după fiecare utilizare. Păstrează cosmeticele închise, la temperatura camerei și departe de lumina directă a soarelui.

Produse similare

Alte produse de la barber-store.ro

Alte produse ROVRA

Ți-au plăcut aceste produse?

Cookies & confidențialitate

Folosim cookies și tehnologii similare pentru a oferi o experiență optimă, a măsura traficul și a personaliza conținutul. Poți accepta tot, refuza tot, sau alege ce permiți. Detalii

Setări cookies