Sari la conținut
EmiShop

OEM

Set 6 Acuarele Pictura BSC02

Vândut de nailsup.ro

PRP: 52,00 RON

13,00 RON -75%

Cel mai mic preț din ultimele 30 zile

În stoc la nailsup.ro Comandă direct la magazin

Economisești

39,00 RON -75%

Vezi oferta la nailsup.ro
5 persoane urmăresc acest produs
Comandat de 14 ori în ultimele 7 zile
Produs 100% original

Set 6 Acuarele Pictura BSC02

13,00 RON
Cumpără
Set 6 culori acuarele pictura pe unghii tehnice sau naturale. Alege diversitatea, cu aceasta paleta vei putea duce la capat proiectele tale creative. Mod de utilizare:Acuarelele au o tehnica picturala in care vopseaua se foloseste diluata cu mai multa sau mai putina apa in functie de intensitatea culorii pe care o doresti. Dupa de ai luat culoarea poti incepe sa creezi modelul preferat de clienta ta. Apoi lasi 1 - 2 minute pentru a se usca si sigilezi cu un Top Coat.
Other Data
{"country"=>"RO", "service"=>""}
Custom Field1
Health & Beauty > Personal Care > Nail Care > Nail Art Kits & Accessories

Încă nu există recenzii pentru acest produs.

Lasă o recenzie

Istoric preț

Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile: 13,00 RON (conform OG 58/2022)

Istoric preț — ultimul an

Min 30z: 13,00 RON (OG 58/2022)

13,00 13,00 13,00 oct. 2025 dec. 2025 feb. 2026 apr. 2026 iun. 2026 aug. 2026 oct. 2026 oct. 2026
RON
Pe perioada zilelor fără schimbare, prețul rămâne identic cu ultima înregistrare.

Întrebări frecvente

Este sigur să comand Set 6 Acuarele Pictura BSC02 prin EmiShop?
EmiShop este un catalog de produse beauty, așa că nu procesăm noi comanda: pentru Set 6 Acuarele Pictura BSC02 ești redirecționat către magazinul partener nailsup.ro, care preia comanda, procesează plata, emite factura și expediază coletul. Plata cu cardul se face prin procesatorul de plăți al magazinului, iar datele tale bancare nu ajung la EmiShop. Înainte de a finaliza comanda, îți recomandăm să verifici pe site-ul nailsup.ro datele firmei, costul de livrare și politica de retur.
Care sunt termenii de livrare pentru Set 6 Acuarele Pictura BSC02?
Livrarea pentru Set 6 Acuarele Pictura BSC02 este asigurată de magazinul nailsup.ro, prin firmele de curierat cu care lucrează acesta. Termenul estimat de livrare și costul transportului sunt afișate pe site-ul magazinului, în pagina produsului sau în coșul de cumpărături, și pot depinde de ora plasării comenzii și de zona de livrare. Fiind vorba de produse cosmetice, multe ambalate în sticlă (oje, fond de ten, geluri), îți recomandăm să verifici coletul la primire și să semnalezi imediat magazinului orice produs spart sau deteriorat.
Ce garanție are Set 6 Acuarele Pictura BSC02?
Set 6 Acuarele Pictura BSC02 este vândut de magazinul partener nailsup.ro, care răspunde pentru conformitatea produsului. Ca orice bun cumpărat de un consumator, beneficiază de garanția legală de conformitate de minimum 2 ani de la livrare (OUG 140/2021): dacă produsul este defect sau nu corespunde descrierii, magazinul trebuie să îl repare, să îl înlocuiască sau să îți returneze banii. Pentru aparate precum lămpile UV/LED sau frezele de unghii, verifică și eventuala garanție comercială oferită de producător sau de magazin. Pentru produsele cosmetice, verifică la primire data de expirare și integritatea ambalajului și semnalează imediat magazinului orice problemă.
Cum se returnează Set 6 Acuarele Pictura BSC02?
Pentru produsele cumpărate online ai, în general, 14 zile calendaristice de la primirea coletului pentru a te retrage din contract fără a oferi explicații (OUG 34/2014), iar returul pentru Set 6 Acuarele Pictura BSC02 se face direct către magazinul partener nailsup.ro, conform politicii sale. Atenție: produsele cosmetice și cele de igienă personală livrate sigilate pot fi exceptate de la retur dacă au fost desigilate după livrare, din motive de igienă și protecție a sănătății, așa că păstrează ambalajul și sigiliul intacte până ești sigur(ă) că păstrezi produsul. Banii se returnează în cel mult 14 zile de la data la care ai informat magazinul despre retur, iar magazinul poate amâna rambursarea până primește produsul înapoi.
Ce preț are Set 6 Acuarele Pictura BSC02?
Set 6 Acuarele Pictura BSC02 se găsește pe site-ul nailsup.ro la prețul de 13.00 RON. Prețul final al comenzii poate varia în funcție de costul de livrare și de eventualele promoții active în magazin. Verifică pe site-ul nailsup.ro pragul minim pentru livrare gratuită: adăugând în coș și produse complementare (de exemplu bază, top coat sau demachiant), poți ajunge la el mai ușor.
Cum pot plăti pentru Set 6 Acuarele Pictura BSC02?
Metodele de plată pentru Set 6 Acuarele Pictura BSC02 sunt stabilite de magazinul nailsup.ro. De obicei sunt disponibile plata online cu cardul și plata la livrare (ramburs), iar unele magazine oferă și alte opțiuni, cum ar fi plata în rate sau prin portofele digitale. Dacă alegi plata online, vei introduce datele cardului direct în pagina procesatorului de plăți al magazinului, nu pe EmiShop. Metodele disponibile pentru comanda ta le vezi la finalizarea comenzii pe site-ul nailsup.ro.
Este Set 6 Acuarele Pictura BSC02 la reducere?
Prețul afișat pentru Set 6 Acuarele Pictura BSC02 (13.00 RON) este cel curent din feed-ul magazinului nailsup.ro și se actualizează automat, așa că o eventuală reducere apare și pe EmiShop. Nu putem anticipa reducerile viitoare, dar în domeniul beauty promoțiile sunt de obicei mai frecvente în perioade precum Black Friday, sărbătorile de iarnă sau 8 Martie. Revino pe pagina produsului sau caută în categoria lui alternative similare aflate în ofertă.
De ce nu pot comanda Set 6 Acuarele Pictura BSC02 direct de pe EmiShop?
EmiShop este un catalog care reunește produse de machiaj, unghii, manichiură și pedichiură de la mai multe magazine partenere, ca să le poți compara ușor într-un singur loc. Nu vindem direct, așa că pentru Set 6 Acuarele Pictura BSC02 comanda se finalizează pe site-ul nailsup.ro. Informațiile despre produs sunt preluate automat din feed-ul magazinului; dacă există diferențe de preț, stoc, nuanță sau imagini între EmiShop și magazinul partener, sunt valabile informațiile de pe site-ul magazinului. Prețul afișat, 13.00 RON, include TVA; costul livrării se poate adăuga la finalizarea comenzii.
Cum verific dacă Set 6 Acuarele Pictura BSC02 este original?
Câteva verificări simple te ajută să eviți produsele contrafăcute: cumpără Set 6 Acuarele Pictura BSC02 de la magazine care afișează datele complete ale firmei, cum este nailsup.ro; la primire, verifică dacă ambalajul este sigilat și intact, dacă apar numărul de lot și data de expirare sau perioada de utilizare după deschidere și dacă informațiile de pe ambalaj sau de pe eticheta suplimentară sunt în limba română. Un preț mult sub media pieței poate fi un semnal de alarmă. Dacă ai dubii, contactează magazinul înainte de a desigila produsul.
Cât timp pot folosi Set 6 Acuarele Pictura BSC02 după deschidere?
Pentru produsele cosmetice, verifică pe ambalaj data de expirare și simbolul cutiuței deschise (PAO), care arată câte luni poate fi folosit produsul după prima deschidere, de exemplu „6M” sau „12M”. Durata diferă mult de la un tip de produs la altul: produsele lichide sau cele aplicate în zona ochilor, precum mascara, au de obicei o perioadă mai scurtă decât pudrele. Dacă Set 6 Acuarele Pictura BSC02 este un instrument sau un accesoriu (pensetă, clește, pilă metalică), nu are termen de valabilitate, dar trebuie curățat și dezinfectat după fiecare utilizare. Păstrează cosmeticele închise, la temperatura camerei și departe de lumina directă a soarelui.

Produse similare

Alte produse de la nailsup.ro

Alte produse OEM

Cookies & confidențialitate

Folosim cookies și tehnologii similare pentru a oferi o experiență optimă, a măsura traficul și a personaliza conținutul. Poți accepta tot, refuza tot, sau alege ce permiți. Detalii

Setări cookies